Moonshine MFG Hooch Deck Only 2016

Moonshine MFG


Moonshine MFG Hooch Deck Only 2016
Hooch to szwajcarski scyzoryk w gamie longboardów Moonshine MFG. Idealnie nadaje się do cruisingu po mieście, szeroko pojętego freeride'u, freestyle'u, slide'ów oraz jak w przypadku wszystkich Moonshine'ów, drzemie w nim nieposkromiona dusza prawdziwego downhillowca

Deska charakteryzuje się głębokim concavem, lekkim rockeremflarami, dodatkowymi opcjami montażu traków (zmiany wheelbase'u), agresywnym gripem oraz ultra lekką, pancerną konstrukcją. Wszystko za sprawą 100% wodoodpornej kontrukcji z pionowo laminowanego drewna oraz uretanowym krawędziom 60D. Jest niezwykle responsywny ale jednocześnie stabilny jak stół przy największych nawet prędkościach.

Jeżeli szukasz uniwersalnej deski, która poradzi sobie w każdych warunkach to Hooch spełni Twoje wszystkie najbardziej nawet wygórowane wymogi. Duże koła zapewniają komfortową jazdę po nierównych nawierzchniach, idealnie skrojony blat da Ci niezrównaną radość z pierwszych slide'ów a pancerna konstrukcja zapewni lata bezproblemowej jazdy. Przestań marwić się rozwarstwieniami, delikatnymi krawędziami czy niedoróbkami w produkcji. Moonshine MFG to ekskluzywna amerykańska manufaktura, w której każdy Hooch wykonywany jest ręcznie przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i niezwykle wyśrubowanych standardów jakości. Dlatego wrażenia z jazdy unikatowymi deskami Moonshine MFG są tak cenione na całym świecie i nie mają sobie równych.

Hooch to idealny wybór zarówno dla osoby stawiającej pierwsze kroki w świecie longboardów i pierwszych slide'ów jak i zaawansowanych downhillerów ceniących sobie precyzję wykonania i niezrównane tłumienie wibracji przy największych nawet szybkościach.

Każdy Hooch jest dostępny w wersji Deck Only oraz Complete (wyposażony w traki Arsenala 180mm/50 stopni, białe koła Lightning 70mm SLIP, oraz łożyska ABEC7.

CHARAKTERYSTYKA:
  • 100% wodoodporny deck zabezpieczony przed wpływem środowiska
  • Lekka i niezwykle wytrzymała konstrukcja z pionowo laminowanego drewna
  • Zapomnij o delaminacji/rozwarstwieniach czy deformowaniu się deski
  • Odporne na uderzenia krawędzie deski z ultra-wytrzymałego uretanu
  • Precyzyjnie specjalnie wycięte mocowania pod traki
  • Ręcznie robione w USA w eksluzywnej manufakurze The Distillery
  • Zero bullshitu
  • Dostępny w 3 malowaniach: burnout, green i classic

WHEELBASE

59.7cm / 61.6cm / 63.5cm / 65.4cm (23.5" / 24.25" / 25" / 25.75")

GŁĘBOKI CONCAVE
.75" flary / .625" środek

WYMIARY:
96.5cm x 24.7cm (38" L x 9.75" W)

Artykuł dostępny w magazynie, wysyłka w 24h
-+
450.00
849.00zł